Hokej na lodzie. Siedlce niezdobyte

siedlce_masters_5Wyprawa w długą podróż do Siedlec w kiepskich warunkach drogowych nie przyniosła nam zbyt wiele radości sportowej, ale też tragicznie nie było. W pierwszym meczu turnieju ulegliśmy dość pechowo ekipie z Mińska Mazowieckiego 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) tracąc trzecią bramkę dosłownie w ostatnich sekundach meczu. Inna rzecz, że na 2:2 strzeliliśmy również na minutę przed końcową syreną. W drugim meczu ulegliśmy STH Siedlce 2:5 (0:1, 0:2, 2:2). Wyjazd do Siedlec był też dla nas nowym doświadczeniem, bo przy dość dużym mrozie zagraliśmy dwa mecze z rzędu (z krótkim odpoczynkiem) na odkrytym lodowisku.

Nie pociesza nas to, ani fakt, że wyżej notowana ekipa ADH Białystok przegrała z siedlczanami aż 0:7 i nasz wynik w tym kontekście wygląda nawet przyzwoicie, gdyż nie wykorzystaliśmy kilku świetnych okazji do strzelenia bramki. Inna rzecz, że STH tego dnia zaprezentowało znakomitą formę i moim zdaniem było poza zasięgiem. Gratuluję zwycięzcom, bo naprawdę zasłużyli. Grali szybko, dokładnie i oddawali mnóstwo strzałów, które w niewyobrażalny czasem sposób bronił Kamil Jurewicz. Dziękuję również organizatorom z Siedlec za świetne przyjęcie oraz wszystkim, którzy wykazali zrozumienie i wyrozumiałość dla naszego nieco spóźnionego przybycia. Warunki drogowe były naprawdę bardzo trudne, a mieliśmy do pokonania ponad 300 km. Następny turniej 2 marca w Białymstoku, choć być może wcześniej zagramy zaległy mecz (mecze) z ADH. Informacje będą oczywiście na blogu.

Ostatnie sekundy meczu z Mińskiem Mazowieckim (bramka na 3:2)

Fragment meczu z STH Siedlce

Dla statystyk należy również dodać, że w naszym zespole punktowali: B. Saczuk, B. Sobieraj, D. Rocki, J. Trojga i P. Galiński.

Iceman Mińsk Mazowiecki 3:2 (0:0, 0:1, 3:1) Masters Giżycko
dla Giżycka punktowali: B. Saczuk (a: B. Sobieraj), B. Sobieraj (a: J. Trojga)
STH Siedlce 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) Masters Giżycko
dla Giżycka punktowali: B. Saczuk (a: D. Rocki), P. Galiński (a: D. Rocki)

Iceman Mińsk Mazowiecki 2:3 ADH Białystok
STH Siedlce 7:0 ADH Białystok

[flagallery gid=11]

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.