Głos przedsiębiorców z ul. Nadbrzeżnej

wc_nadbrzeznaPrzedsiębiorcy z ul. Nadbrzeżnej za pośrednictwem mojego bloga składają serdeczne podziękowania za zrozumienie Ich problemów i szybkie załatwienie spraw związanych z oznakowaniem ulicy Panu Marcinowi Wójcikowi z Urzędu Miejskiego i Panu Grzegorzowi Moszczyńskiemu z Zarządu Dróg Powiatowych.
Tym samym chcą także przekazać sygnał mieszkańcom Giżycka świadczący o tym, że wiele problemów naprawdę da się wyeliminować i wiele spraw, które wydawałyby się nie do przebrnięcia, da się załatwić. Wyrażają tym samym nadzieję, że giżycczanie nabiorą więcej odwagi i z większą determinacją zaczną zabiegać o swoje i wspólne sprawy, bo jak pokazuje Ich zdaniem, przykład ul. Nadbrzeżnej – da się.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, interwencje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Głos przedsiębiorców z ul. Nadbrzeżnej

  1. Zakrza pisze:

    Chodzi o to, że umieścili ten znak, tak?

    • Jak zrozumiałem chodzi o wszystkie znaki (pionowe i poziome). Jeszcze jedna prośba ma być spełniona niebawem (chodzi o znak informujący o parkingu przy Owsianej i Kolejowej. Zostanie ustawiony na skrzyżowaniu Olsztyńska / Nadbrzeżna).