Giżyccy siłacze działają!

Giżyccy siłacze imponują swoją aktywnością. Tym razem zaznaczyli swoją obecność na III Turnieju o Puchar Starosty Nidzickiego w Podnoszeniu Ciężarów oraz na Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów do 16 lat, które odbyły się w miniony weekend
(1 – 2 października 2011 r.)
w Nidzicy.

Tym razem za sprawą Ryszarda Kałamarza na co dzień Prezesa giżyckiego klubu, który został zaproszony w charakterze sędziego na zawody, które Jego zdaniem były bardzo udane.
– Byłem i jestem pod bardzo dużym pozytywnym wrażeniem co do organizacji takich zawodów. – mówi Ryszard Kałamarz – Wielki szacun dla kolegów z Nidzicy, którzy włożyli ogrom pracy, aby wszystko dobrze zagrało. Na odprawie technicznej ustalono datę I Turnieju o Puchar Starosty Giżycka w Podnoszeniu Ciężarów w dniu 19.11.2011r. W związku z powyższym prosimy trzymać kciuki za organizację takiej imprezy, której u nas jeszcze nie było.


Na zdjęciu: Zdzisław Hryniewicki – prezes Warmińsko-Mazurskiego OZPC, Ryszard Kałamarz IKS-INTEGRACJA-CONAN Giżycko, Roman Zarębski prezes Towarzystwa Sportowego Nida z Nidzicy.


Od lewej: Mariusz Kuźmowicz, Mateusz Kobuszewski, Janusz Górko – trener Siła Bartoszyce, Kamil Kuczyński, Ryszard Kałamarz, Zdzisław Hryniewicki, Wojciech Winiarek – Orzeł Karolewo, Joanna Marcinowska, Roman Zarębski prezes Towarzystwa Sportowego Nida z Nidzicy.

Moje gratulacje! I trzymam kciuki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.