eInclusion

Jeszcze trochę cierpliwości będą musieli wykazać beneficjenci projektu wykluczenia cyfrowego eInclusion, zanim otrzymają niezbędny sprzęt, bowiem właśnie unieważniono przetarg na dostawę, instalację, serwisowanie, monitoring użytkowania, wsparcie techniczne i konfigurację sprzętu oraz oprogramowania.
Generalnie powodem unieważnienia była wysokość ofert, czyli mówiąc inaczej – oferty były zbyt drogie. Prawdopodobnie z powodu kosztów licencji, oprogramowania i wymaganego 3-letniego serwisu dostarczonych komputerów i monitorów LCD.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „eInclusion

 1. moher! pisze:

  Nóż w kieszeni otwiera się——na niekompetencję odpowiedzialnych urzędników UM.

 2. gryc pisze:

  Panie Wojtku nie ma co się cieszyć za wcześnie, ponieważ nie wszyscy co się zakwalifikowali do projektu nie muszą otrzymać obiecanych komputerów i internetu!
  Jak to jest teraz że niektórzy ludzie z naszego grodu zostaną oszukani i zmanipulowani przez Panią Burmistrz, a przecież te rodziny czekają już dosyć długo na te komputery ja osobiście podał bym sprawę do sądu jak by mnie tak potraktowano. Poniżej wypowiedź Pani Burmistrz ze strony oficjalnej Miasta Giżycka.
  Wkrótce wyłoniony zostanie dostawca sprzętu komputerowego. Aby można było zainstalować sprzęt w domach uczestników naszej akcji, konieczna jest weryfikacja dochodów rodzin. W związku z tym, uprzejmie proszę mieszkańców zakwalifikowanych do eInclusion, o dostarczenie aktualnego oświadczenia o dochodach, obejmującego trzy ostatnie miesiące. Dokumenty należy złożyć w Punkcie Obsługi Klienta, mieszczącym się w naszym ratuszu lub w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w terminie do 28. września. Czekamy na Państwa zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. W sytuacji niespełnienia przez beneficjentów wymaganych kryteriów dochodowych – ogłoszony zostanie dodatkowy nabór do projektu.

 3. mieszkaniec pisze:

  Tak się dzieje, jak rozpoczynane projekty mają pomóc w reelekcji. Moim zdaniem cały ten pomysł jest zły od samego początku a sposób jego realizacji pokazuje, że jedyną intencją osób które go podjęły było pozyskanie wyborców. To chwyciło przed wyborami i mam nadzieję, że zostanie poprawnie ocenione przez „beneficjentów” przy następnych wyborach…..