Edward Hincman (ponownie) "rządzi" na Orliku

hincman_20140426_puchar_2Jak coś się dzieje na Orliku, to trzeba rozglądać się, czy nie stoi za tym – chyba wszystkim znany – Edward Hincman. Każda okazja jest dobra: albo turniej imieninowy, albo urodzinowy… Obie uroczystości jednak dopiero jesienią, a pogoda sprzyja, aby coś zorganizować. Zatem tym razem Pan Edward wymyślił turniej o Puchar Radnego. 🙂 Cóż, czemu nie… Do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn: Gold Team (Orły Edwarda), Blokersi, Huragan, MOSiR Mamry i Plama coś tam… Niestety mogłem być tylko na pierwszych dwóch spotkaniach, bo później byłem umówiony na wyjazd do Ełku na mecz IV ligi Mamr. Oto dowód. Jak się okazuje paparazzi są wszędzie… 😉 Wyniki zatem podam później.

Edit [29.042014]: zwycięzcą turnieju został Huragan Giżycko

stadion_elk_trybuny
fot. D. Kowalczyk

A w Ełku po bramkach Bartłomieja Wierzbickiego (Mazur) i Kamila Kamińskiego (Mamry) remis 1:1, co należy uznać za wynik sprawiedliwy. Dla mnie zawodnikiem meczu – Karol Murawski (Mamry Giżycko). Brawo Jojo! Świetne zawody!

Galeria z wczoraj:


Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.