Echa wyborów

Chwalą nas.

/27 listopada 2010 r./
Wojciech Iwaszkiewicz
Nasze działania w kampanii nie pozostały bez echa. Z wielu stron docierają słowa uznania za sprawne i ciekawe zorganizowanie akcji.
Wiele dyskusji toczy się także na forach internetowych. Za wszystkie słowa uznania dziękujemy i obiecujemy… poprawę! 😉

Poniżej prezentujemy wybrane wpisy i publikacje.


Oczywiste jest, że cieszę się bardzo z wyniku wyborczego pani burmistrz i naszego komitetu, jednak w tym miejscu muszę serdecznie pozdrowić naszego Wojtka Iwaszkiewicza. Przede wszystkim pragnę pogratulować wysokiego miejsca w wyborach na burmistrza, miejsca w radzie miejskiej a przede wszystkim podziękować za wspaniałą grę fair play 🙂 Czapki z głów!!!!! 😀

Pozostałym radnym (również powiatowym) również gratuluję i życzę uczciwej pracy w radzie.
Pozdrawiam
Sylwia Maria Żarnoch-Wasilewska /ofg.pl/


Słowa uznania należą się również Wojtkowi Iwaszkiewiczowi i jego sztabowi za profesjonalnie przygotowaną kampanię. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że młoda lewica nie boi się bliskiego kontaktu z mieszkańcami i prezentuje iście wolnorynkowy program, nie zapominając przy tym o problemach osób potrzebujących opieki.

Pozdrawiam serdecznie

Konrad Biesiadecki /naszemazury.eu/


Sukcesem tych wyborów może być wykreowanie W. Iwaszkiewicza, którą to kreację sam sobie zawdzięcza. Pozostali kandydaci SLD daleko w tyle bez żadnego potencjału intelektualnego. Jeśli Wojtek urwie się ze smyczy „wypróbowanych” działaczy PZPR będzie w przyszłości miał o wiele większe szanse, niż bezbarwny znający swoje miejsce w szeregu C. Piórkowski. Nabycie przez Wojtka praktyki jako radnego może w następnych wyborach być bezcennym kapitałem.
Zygmunt Wojnar /naszemazury.eu/


Gazeta Giżycka

Gazeta Giżycka /25 listopada 2010 r./Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *