Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

iwaszkiewicz_bigBardzo Państwu dziękuję za zaufanie i oddanie na mnie głosu w wyborach na radnego Rady Miejskiej w Giżycku i na burmistrza. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tak ogromnym poparciem i zaufaniem, jakim Państwo obdarzyliście nasz zespół. Nieoficjalnie można podać, że uzyskaliśmy 13 mandatów do Rady Miejskiej. Zdajemy sobie sprawę, że ciąży na nas w tej chwili bardzo duża odpowiedzialność, ale jestem przekonany, że nie zawiedziemy.

DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ!

I proszę o zagłosowanie jeszcze raz 30 listopada w II turze wyborów na burmistrza. Mandat radnego z pewnością nie zmarnuje się. Na pewno powinna otrzymać go osoba, która zadeklaruje publicznie kontynuację stylu i sposobu sprawowania mandatu prezentowanego przeze mnie. Sam tego dopilnuję… 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

 1. abc123 pisze:

  Gratuluję wyniku !!! Jestem przekonany, że za 2 tygodnie znowu Panu pogratuluję 🙂
  A z ciekawości zapytam: jak przy nowej ordynacji wygląda sprawa „wolnego mandatu” gdy kandydat zostaje Burmistrzem ?? Druga osoba z okręgu ??

 2. Mariusz Bronk pisze:

  W jednomandatowych – pewnie ponowne wybory.

 3. Śnieżka pisze:

  Panie Wojtku, wyśpi to się Pan za dwa tygodnie, a teraz do kampanii marsz 🙂

 4. kate pisze:

  BRAWO wszyscy się cieszymy i walczymy dalej,bitwa już wygrana,teraz musimy wygrać ”WOJNĘ” i ją WYGRAMY wspólnie z Mieszkańcami Naszego Miasta!!!

 5. Ja pisze:

  Noooo, Szanowny Pan Radny wybiera się na burmistrza. Zagłosuję na Pana, jeśli obieca Pan, że popędzi kota winnym machlojek na remoncie mola (i kto tu może być winnym?). A tuszę, iż gdybym się dokładnie przyjrzał tej cudownej kładce na molo, to też znalazłbym podobnego rzędu machloje.

 6. Ja pisze:

  Czyli głosowanie w ciemno? A gdzie obietnica wyborcza? Właśnie ta!
  Bycie całkiem niezłym radnym wcale nie rokuje wizji na bycie równie niezłym burgermajstrem.

  • Zuzia pisze:

   Boże drogi, ktoś jeszcze nie ma dosyć obietnic wyborczych! Ja bym wolała raczej przyjrzeć się człowiekowi, co robił, jakie ma poglądy i jakimi ludźmi się otacza.

   • Ja pisze:

    Szanowna Pani Zuziu. Pani raczy uważnie przeczytać tekst i Pani raczy zrozumieć go tak jak został on napisanym, a nie zaraz przyglądać się człowiekowi.

 7. Uzyr pisze:

  Panie Wojtku
  Niewiem czy Pan wchodził na facebooka ale utworzyło się dziesiątki profili popierających Pana i krytykujących Pania JP
  Głosuje na Iwaszkiewicza
  Głosy od Andruszkiewicza dla Iwaszkiewicza
  Nie dla JP w Giżycku
  Precz z Jolką
  Giżycko zmienia burmistrza
  Czy Andruszkiewicz poprze Iwaszkiewicza?

  Mam takie pytanie
  Gdy Pan zostanie burmistrzem to co się dzieje z Pana mandatem w radzie miasta ?
  Pan wybiera osobę ?? Odbywa się głosowanie ?? Dostaje je kolejna osoba na liście według głosów ??

 8. Uzyr pisze:

  Panie Wojtku
  Aktywne Giżycko napisało na facebooku że jeżeli któryś z kandydatów na burmistrza w II turze zaproponuje „wprowadzenie kilku rozwiązań z ich programu” to dostanie od nich wsparcie. Co Pan o tym sądzi 😀 ?

 9. czrzadki pisze:

  panie Wojciechu proszę coś zrobić z tym dzikim parkingiem przy rondzie Wojska polskiego , przecież wojsko ma swój parking przy stadionie, nie chcemy wąchać spalin jak od razu odpali ponad sto samochodów….

 10. kcz pisze:

  Serdeczne gratulacje . Powodzenia – nie nasze miasto pięknieje i niech mieszkańcom żyje się łatwiej. To teraz Pana zadanie 🙂