Dziękuję!

Koniec roku to czas wszelkich podsumowań, ale również analiz i plebiscytów. Tym razem mój blog bierze udział w konkursie na Blog Roku 2011 w kategorii „Polityka i społeczeństwo”, której jurorem jest znana dziennikarka – Janina Paradowska.
Aby zagłosować na moją stronę, należy wysłać SMS na numer 7122, o treści C00123.
Koszt SMS to 1,23 zł brutto.

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!

Plebiscyt ten jest wyjątkowy z co najmniej 2 względów: po pierwsze liczy się tylko 1 SMS wysłany z danego numeru, a po drugie dochód z SMSów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych.
Dziękuję za wszystkie oddane do tej pory głosy. Jestem bardzo blisko pierwszej 10, która gwarantuje zakwalifikowanie się do kolejnego etapu (wg moich wyliczeń mój blog zajmuje 14. miejsce na 160 zgłoszonych w tej kategorii).

Dziękuję również wszystkim czytelnikom i widzom Giżyckiej Telewizji Internetowej gizycko.tv za oddanie głosu w plebiscycie na najbardziej popularnego radnego. Bez względu na wynik, nie wyobrażam sobie innego sposobu sprawowania mandatu. Tym bardziej jest mi miło, że Państwo dostrzegacie moją pracę.

Choć liczba oddanych głosów w podobnym plebiscycie na forum-gizycko.pl jest niewielka, to myślę, że warto również ją dostrzec. Zdaję sobie jednak sprawę, że prawdziwy plebiscyt odbywa się co 4 lata…
Jednakże pobawić się zawsze warto. Nie mniej za wszystkie głosy, i te SMSowe i te ankietowe – serdecznie dziękuję.


Aby zagłosować na moją stronę, należy wysłać SMS na numer 7122, o treści C00123.
Koszt SMS to 1,23 zł brutto. Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.