Debata z Radiem Olsztyn

Na wczorajszej debacie z Radiem Olsztyn poruszanych było bardzo wiele spraw samorządowych – łącznie z analizą sposobu sprawowania mojego mandatu radnego. Poniżej zamieszczam w takim razie pełny zapis video, abyście mogli Państwo ocenić moje wypowiedzi w kontekście oceny kończącej się właśnie kadencji.

Materiał: Radio Olsztyn

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Debata z Radiem Olsztyn

 1. Uzyr pisze:

  Moi znajomi przekonali się do Pana dzięki tej debacie 🙂

  • kate pisze:

   Teraz trzeba żeby znajomi przekonali swoich znajomych i tak dalej żeby P. Iwaszkiewicz został Burmistrzem .

   • G - S - M c.d. pisze:

    Piotrowska powiedziała „……….. jesteśmy też bardzo słabo logistycznie położeni, nie mamy, tych, tych autostrad, dróg krajowych, szybkiego ruchu, więc tu nie przyjdzie wielki inwestor …………”
    Ja pytam – Czy uczestniczyła Pani Piotrowska w rozmowach z odpowiednimi władzami wówczas kiedy jeden z wariantów przewidywał przebieg krajowej szesnastki przez Giżycko !? Czy spotykała się w tej sprawie z posłami z PO mającymi jako taki wpływ na przebieg tej drogi !?
    Czy coś ogólnie w tej sprawie zrobiła !?

 2. Zuzia pisze:

  Mnie najbardziej ubawił Andruszkiewicz. Zachowuje się jak Król Maciuś I ze starej (i bardzo mądrej) bajki Janusza Korczaka. Szkoda tylko, że jej nie zrozumiał…

 3. G - S - M pisze:

  Piotrowska powiedziała „……….. jesteśmy też bardzo słabo logistycznie położeni, nie mamy, tych, tych autostrad, dróg krajowych, szybkiego ruchu, więc tu nie przyjdzie wielki inwestor …………”
  Ja dodam – no cóż, Kętrzyn w przeciwieństwie do Giżycka rzeczywiście nie ma dróg krajowych, takie stu procentowe komunikacyjne wygwizdowo, a mimo to PHILIPS (zatrudniający ponad tysiąc osób) otworzył swoją działalność 🙂

 4. Grand pisze:

  …zastanawia mnie kto zrobił krzywdę pani Popczyńskiej „wystawiając” na kandydata na burmistrza…

  • kate pisze:

   Nikt nikomu nie robi krzywdy jeśli on sam tego nie chce,każdy sam sobie na własne życzenie robi największą krzywdę,trzeba umieć podejmować takie decyzje żeby spojrzeć w lustro przed i po.

 5. Ktoś pisze:

  Wszyscy tak fajnie mówią o podatkach od nieruchomości. A ja bym je z przyjemnością płacił jakbym miał nieruchomość zamiast płacić wygórowane i wyssane z palca czynsze właścicieli lokali. Wszyscy chcą żeby powstawały nowe firmy. A ile ich u nas może być ?
  W większości przypadków otworzą się na max 2 lata ( niski zus ) a najlepiej jak dostaną z UP dotacje na rozpoczęcie działalności, zakupią sprzęt a po roku przechodzi na ich własność. Od razu mogą zaniżyć ceny, przepraszam za stwierdzenie, ale psują rynek. To nie jest zdrowa konkurencja. Jak ludzie w mieście będą mieli więcej pieniędzy wtedy wszystko zacznie się kręcić. W sezonie powinno co weekend przewiać się tyle ludzi co podczas Mazury Air Show. A w ciągu tygodnia może z połowę mniej 🙂
  Turyści powinni zostawiać u nas jak najwięcej pieniędzy.
  Panie Wojtku ma pan mój głos 🙂

 6. zapytanie pisze:

  Nie wiem jak wygląda to ze strony prawnej, ale ……. czy przez dwanaście lat rządów Pani Piotrowskiej miasto nie mogło kupić od gminy działki np. za obwodówką ?
  Przecież gmina wystawiła tam olbrzymie tereny na sprzedaż !
  Giżycko bez rozszerzenia granic nie ma szans na rozwój 🙁 W Ełku prezydent co roku składa pisma (do rządu) dotyczące podobnego problemu 🙂

 7. moher pisze:

  Dzięki FULEDZKIemu na OFG. dowiedziałem się o niecnej chęci sprzedaży twierdzy Boyen za 140mln.zł. przez „jeszcze” urzędującą– tfu,tfu—–burmistrz. Czemu w debacie o TWIERDZY nie wspomniała o swych zamysłach? Czyżby w ten sposób chciała wymazać SWOJE nieudane inwestycje,aby na koniec kadencji zmniejszyć dług,którym obdarzyła NASZE wnuki!!————Tym ukrytym czynem straciła w wyborach NIE tylko mój głos,ale i moich znajomych.

  • OK pisze:

   Twierdza na sprzedaż i co dalej ? Fontanny, pensjonaty, kawiarnie, hotele ……… !?
   Twierdza „pruska” jako obiekt muzealny to strzał w dziesiątkę, ewentualnie w dwunastkę – wszystko zależy od tarczy 🙂
   Nie zgodzę się z wypowiedziami co niektórych kandydatów, że w takim kształcie ( np. muzeum pierwszej wojny światowej ) obiekt się znudzi. Przykładem może myć zamek krzyżacki w Malborku.
   To tylko i wyłącznie dla niego przyjeżdżają tam turyści.
   Dlaczego „nasza” twierdza nie może być takim giżyckim „Malborkiem”

 8. antek pisze:

  Pracuje w urzędzie. Boje sie zmian, ale mysle ze ze spokojem oddam swoj i zony glos na Pana Panie Wojtku.

 9. co się dzieje !? pisze:

  Czytam, czytam i zero komentarzy – jeśli chodzi o wybory w mieście:
  http://gizycko.wm.pl/227397,Zobacz-kto-jest-na-topie.html#axzz3F9qOF6Gt
  Dziwne !?!? Przedstawiłem więc swój pogląd na temat startujących kandydatów i ……. nic – nie ma !? Napisałem ponownie – nic i jeszcze raz – niestety, czyżby cenzura !? Myślę sobie, napiszę coś w temacie gminy wiejskiej i …………….. HURA – jest mój komentarz ! Nadmienię, że w moich wpisach nikogo nie obrażałem 🙂