Coś się kończy, coś zaczyna… Dziękuję wszystkim Czytelnikom!

iwaszkiewicz_flaga_1024To były 4 lata ciekawego i cennego doświadczenia, ale niestety przyszedł właśnie czas, kiedy strona radnyIwaszkiewicz.pl musi przejść do archiwum. Powód jest bardzo prosty i oczywisty – nie ma już w giżyckim samorządzie radnego Iwaszkiewicza. Na dzisiejszej sesji Przewodnicząca Miejskiej Komisji odczytała protokół II tury wyborów, z którego wynika, że… zostałem burmistrzem. W takiej sytuacji nie składałem ślubowania, aby nie komplikować sprawy. Teraz czekamy tylko na oficjalny komunikat i sesję, na której złożę ślubowanie już jako nowo wybrany burmistrz.

W tym miejscu jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję za poparcie i ogromne zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Zdaję sobie sprawę, jaka na mnie ciąży odpowiedzialność i jakie są oczekiwania. Wierzę, że tym oczekiwaniom sprostamy i wprowadzimy prawdziwą nową jakość. Proszę o zaufanie w moje decyzje, które będą z pewnością rozsądne i przemyślane.

Dziękuję również Pani Jolancie Piotrowskiej, która była burmistrzem przez ostatnie 3 kadencje, poświęcając Naszemu Miastu 12 lat swojego życia. Dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa. I choć jest to (na razie?) ostatni wpis na tym blogu, nie żegnam się tak ostatecznie, gdyż z pewnością będziemy się często widywać… 😉 A przygotowuję też pewną niespodziankę… 😉

Zatem – do zobaczenia!

PS. Z kronikarskiego obowiązku: Przewodniczącym Rady Miejskiej został Ryszard Błoszko, a Jego Zastępcą Jan Sekta. Na razie Rada Miejska będzie liczyła 20 radnych. W Okręgu Nr 2, w którym wybrano mnie na radnego, odbędą się wybory uzupełniające.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sesje Rady Miejskiej i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Coś się kończy, coś zaczyna… Dziękuję wszystkim Czytelnikom!

 1. Uzyr pisze:

  GRATULACJE !! 😀

 2. abc123 pisze:

  Gratulację !!! Życzę powodzenia w nowej roli !!

 3. Maciej Czajkowski pisze:

  to teraz nic tylko zarejestrować domenę burmistrziwaszkiewicz.pl 😀
  powinna być wolna 😛

 4. Tadeusz Jelec pisze:

  Panie Wojtku , serdeczne gratulacje i zyczenia pomyslnosci w pelnieniu tak zaszczytnej funkcji .
  Pozdrawiam T.J.

 5. Ja pisze:

  No to …. kiełbasa już była, teraz pora na spełnienia obietnic wyborczych

 6. krecik pisze:

  Gratuluję 🙂

 7. Sebastian Krahel pisze:

  nawet sobie Wojtek nie wyobrażasz jaki jestem szczęśliwy i dumny. jesteś w tym miejscu, w którym się znalazłeś nieprzypadkowo. to efekt Twojej pracy ale też i jest to konsekwencja tego, jakim po prostu jesteś człowiekiem.
  przyznam, że kiedyś kiedy ze dwa lata temu rozmawialiśmy przy jakiejś tam „biedronkowej” okazji zapytałem się Ciebie, czy zamierzasz, a Ty miałeś jakieś tam obiekcje – trochę byłem skonfudowany. uważałem, że powinieneś kuć żelazo, bo w poprzednich wyborach dostałeś niezły mandat poparcia. podjąłeś właściwą decyzję i efektem tego będziesz miał szansę rozwikłać te wszystkie pęta, które więżą nasze Miasto.
  już pisałem wcześniej na FB, że Ci przy tym wszystkim współczuję, bo teraz to będzie dużo trudniejsze wyzwanie, ale wiem, ze sobie poradzisz. wiem to po prostu, bo wiem kim i jaki jesteś.
  ale żeby Ci się udało musisz wiedzieć, że masz czasem przestrzeń. a przestrzeń zyskujesz dzięki temu, że wiesz, że gdzieś tam niekoniecznie w widocznym miejscu możesz liczyć na pomoc.
  zatem Bracie, kiedy i jak – dawaj znać. na ile będziesz tego potrzebował i na ile będę potrafił.
  powodzenia 🙂

 8. Gosia pisze:

  Serdeczne gratulacje 🙂

 9. Taki dobry czas by zaczynać, szeroko otworzyć okna w ratuszu i wpuścić sporo świeżego powietrza. Nie chcę radzić, bo nie ja odpowiem publicznie za to jak to wietrzenie będzie przebiegało, ale mogę napisać jakim widzieć chciałbym swoje miasto, z którego zawsze i wszędzie staram się być dumny. W niewielkim stopniu Giżycko wykorzystuje swoje znakomite położenie, nie ma moim zdaniem szczegółowej strategii dla marki Giżycko, a bez niej i jasno określonego celu… błądzimy po omacku. Plaża – najważniejsza część miasta, to powód do wstydu, jeśli wizytówka jest taka, to reszta… cóż ;(
  Stare Zakłady Rybne i w ogóle wjazd do miasta od strony Bystrego – bardziej przypomina wjazd na wysypisko śmieci a nie do serca Mazur. Estetyka miasta, jasno określona i egzekwowana. Architektura przyjazna mieszkańcom i przyjezdnym – koniecznie najwyższych lotów (model austriacki się kłania). Pasaż – miał być giżyckim „monciakiem”, a jest mazurskim straszakiem.
  Życzyłbym sobie ładnego miejsca do życia i inwestowania zamiast „jarmarku europa”. To co mamy „na sprzedaż” – woda, powietrze, przestrzeń – wystarczy ładnie opakować na początek.

 10. kate pisze:

  GRATULACJE – NAJLEPSZE DOPIERO PRZED PANEM- POWODZENIA

 11. sejlor pisze:

  Gratuluję i oczywiście życzę sukcesów,satysfakcji w pełnieniu tak ważnej i zaszczytnej funkcji.Proszę nie zapominać tylko o największej rzeszy turystów odwiedzających nasz ,,gród” – wszelkiej maści ,, wodniakach”- żeglarzach, motorowodniakach,etc .;Od strony jezior nasze GIŻYCKO musi wyglądać pięknie i zachęcająco. Powodzenia !!!