Co ciekawego w weekend…

mtsw13Już w piątek rozpoczynają się kolejne Mazurskie Targi Sportów Wodnych. Warto będzie zajrzeć do portu Stranda nad Kisajnem, bo zawsze jest co obejrzeć. Na pewno będzie też świetna pogoda, bo nie wiem, jak to organizatorzy załatwiają, ale aura zawsze jest wyśmienita. W piątek początek od 14:00 stoiska będą dostępna dla zwiedzjących, a oficjalne otwarcie Targów w sobotę o 12:00. Zakończenie w niedzielę ok. 15:00.

MTB_2014W niedzielę w Lesie Miejskim odbędzie się Mazurski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko pod hasłem „SPORT-NATURA-ZDROWIE”. Zapisy od 9:00 do 10:30. Start nastąpi o 11:00. W zawodach zobaczymy kategorie masters: 30-39 lat, 40-49 lat, 50 lat i starszych, wszystkie kategorie młodzieżowe oraz kategorię „SUPER AMATOR” tj. dzieci, młodzież, dorosłych i dorosłych wraz z dziećmi. Jak zapewniają organizatorzy trasa i tempo będą SUPER SPACEROWE. Za ukończenie wyścigu w kategorii „SUPER AMATOR” pamiątkowy medal, będzie również ognisko i kiełbaski oraz trochę hokeja… w lesie… Warto zajrzeć do lasu również w niedzielę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Co ciekawego w weekend…

  1. Konrad pisze:

    Niech to będzie symboliczny ster naszego miasta.

  2. kate pisze:

    Ster i Sernik za tym sterem powinien być Sternikiem w naszym mieście,takiego Burmistrza potrzebuje Giżycko.