Brydżowa niedziela

brydz_mazuryOkazuje się po raz kolejny, że Giżycko brydżem stoi. Dzisiaj w hotelu „Mazury” rozegrane zostały 2 turnieje w dość silnej obsadzie – o Puchar Burmistrza i Puchar Prezesa firmy „Inex”. W obu główne role odegrali giżycczanie – R. Borodko, J. Jegliński i H. Łakomski. Dobre miejsca zajęli także m.in T. Kądzielewski, R. Królak, M. Lemecha, J. Kamiński, A. Zubowicz, M. Słowikowski.
Tak się złożyło, że mogłem uczestniczyć tylko w 2. turnieju i grając po raz pierwszy z J. Kowalówką z Węgorzewa wcale nie zajęliśmy ostatniego miejsca… Zwycięzcom oczywiście gratuluję, i zapowiadam się za rok – raczej na oba turnieje. Dzisiejsze zawody były dla mnie wyjątkowe jeszcze z jednego powodu – grał w nich mój kolega ze studiów, z którym w czasach akademickich wspólnie rozpoczynaliśmy „karierę” brydżową. Cóż to były za czasy… Szło nam całkiem nieźle – drużyna mojego wydziału (w której grałem) zdaje się 2 lata z rzędu wywalczyła mistrzostwo Akademii Rolniczo – Technicznej. Dzisiaj ja gram okazjonalnie, a Patryk jest jednym z lepszych brydżystów w województwie! Ale dzisiaj ze mną przegrał! ;P

Za rok się pewnie odgryzie… 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.