Bez kurtuazji. To jeden z lepszych turniejów w Polsce!

gudojc_szachyWłaśnie w Ekomarinie zakończył się XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Trzech Leszczy, w którym jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem wielu klubów. Chyba najdalej mieli zawodnicy z Elbląga, choć i Łomża, Ostróda czy Suwałki nie leżą tak całkiem po sąsiedzku. Giżyckie zawody zbierają bardzo pochlebne oceny (i nie wyczuwa się w tym kurtuazji, a obiektywne osądy) nie tylko z powodu transmisji w internecie, ale także samej organizacji i nagród.
cichocka_szachyDlatego gratuluję organizatorom – przede wszystkim Panu Henrykowi Gudojciowi oraz załodze GCK; i myślę, że w przyszłości możecie tradycyjnie na mnie, i pewnie na radnego Piórkowskiego, liczyć.
Oczywiście największe słowa uznania zależą się zawodnikom, w tym najmłodszej – mającej dopiero 5 lat oraz oczywiście giżycczanom: Urszuli Cichockiej, Michałowi Niklasowi, Ignacemu Niklasowi, Filipowi Byrwa, Karolowi Wierzchowskiemu i Zuzannie Byrwa.

PS. Prawdopodobnie niebawem powstanie w Giżycku klasa sportowa o profilu szachowym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.