Aktywna giżycka sobota

wmmc_0Sezon motoryzacyjny otwarty! A wszystko za sprawą Warmińsko – Mazurskiego Moto Clubu w Giżycku, który po raz drugi zorganizował dość dużą imprezę na placu Piłsudskiego. Można było podziwiać ciekawe egzemplarze samochodów, felg, car audio czy tuningu. Strażacy pokazali jak szybko można rozebrać popularnego „malucha”.
Impreza i aktywność zdecydowanie na plus! Popieram! Klubowicze pokazali, że można zorganizować się i w zasadzie wyłącznie pracą własnych rąk zrobić coś od początku do końca.

>|Galeria|

mamry_olimpia_II_elblagMamry bezbramkowo zremisowały z drugim zespołem Olimpii Elbląg. I choć wydaje się, że to zaledwie jeden punkt został w Giżycku, trzeba i z tego się cieszyć, bo zespół z Elbląga prezentował się dużo lepiej. Martwi kolejny mecz bez strzelonej bramki… ale mam nadzieję, że wreszcie i ta zła passa będzie miała swój koniec. W najbliższą środę (21 maja) o 17:00 Mamry Giżycko zmierzą się z Płomieniem Ełk (wicelider III ligi) w 1/4 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po wyeliminowaniu po dogrywce mrągowskiej Mrągovii 4:3 liczymy na kolejny sukces. Trzymam kciuki chłopaki!

e_hincman_1Jak coś się dzieje na Orliku, to raczej trzeba rozglądać się za Edwardem Hincmanem. I tym razem Pan Edek zorganizował kolejny turniej „dzikich drużyn”. Oczywiście Pan Edek również organizuje wszystko sam, chodząc od drzwi do drzwi załatwiając dyplomy czy puchary. Pochwała należy się również ludziom z MOSiRu i Urzędu Miejskiego, którzy Go wspierają.

W tym tygodniu biegi uliczne… Zapisałem się na 5 km… Mam nadzieję, że przeżyję… 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.