A w weekend… szachy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERATradycyjnie w listopadzie w naszym mieście odbywa się Turniej Szachowy Juniorów o puchar „Trzech Leszczy”. W tym roku to już 15. edycja. Sądzę, że warto tę imprezę wspierać, bo szachy to wyjątkowa dyscyplina, łącząca rywalizację sportową z elementami sztuki i kultury. W zeszłym roku (i wcześniej zresztą także) wszystko przebiegło perfekcyjnie, zatem ponownie wraz z radnym C. Piórkowskim postanowiliśmy wesprzeć organizatorów, fundując nagrody. Dodam zatem, że oprócz mnie i radnego Piórkowskiego tym razem sponsorem zawodów są także Pani Burmistrz i Pani Przewodnicząca oraz tradycyjnie Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Początek zawodów w piątek (22 listopada) o godz. 14:30. Zakończenie gier piątkowych ok. 19:00. W sobotę (23 listopada)szachiści będą rywalizować od 8:30 do 21:30, a w niedzielę (24 listopada) od 8:30 do 12:45. Zakończenie zawodów planowane jest na 13:15. Miejsce turnieju – Ekomarina. Warto zajrzeć…

szachy_2013

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.