A w niedzielę Piknik Rodzinny!

Już w najbliższą niedzielę między 13:00 a 19:00 warto będzie zajrzeć na plażę miejską, gdzie odbędzie się pierwsza edycja Rodzinnego Pikniku Aktywności. Nie zabraknie tam również hokeja, i to w środku lata. Zaprezentujemy się aktywnie, na stoisku i ze sceny mając przekonanie, że wielu ludzi uda nam się zainteresować tą dyscypliną sportu. Tak na marginesie: hokej, moim zdaniem, ma w Giżycku obecnie chyba największe szanse rozwoju: mając oczywiście na uwadze połączenie profesjonalnej tafli, sztabu szkoleniowego i potencjału ludzkiego. Warto będzie zajrzeć na stoisko Mastersów. Pochodziłem trochę, podzwoniłem i udało się zebrać naprawdę sporo gratisowych niespodzianek (dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji naszego stoiska!). Część z nich – 5 pendrivów w metalowej obudowie przekazałem do głównej puli nagród. Życzę zatem powodzenia w losowaniu!

Warto będzie oczywiście odwiedzić i inne stoiska, bowiem wszystkie atrakcje tego dnia będą zupełnie darmowe. A będzie z czego wybierać: konie, ASG, języki obce, żeglarstwo, sporty walki itd.
W programie też m.in. Wielki Turniej Rodzinny, megatort dla dzieci, koncert Zejmana i Garkumpla, flash mob – wielkie show taneczne, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, profesjonalne – darmowe zdjęcia rodzinne w przenośnym namiocie studyjnym i konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in. wyprawka szkolna, kurs języka angielskiego z 50 % rabatem.

Organizatorem imprezy jest Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek”, Urząd Miejski w Giżycku, koordynator Pełnomocnik Burmistrza ds. Rodziny, Dzieci i Młodzieży, a partnerami ANULA – Ośrodek Jeździecki, AZS – Wilkasy, AZZURO – szkółka sportowo-rekreacyjna, GCK, G.R.O.T. – Grupa ASG, Klub Sportowy TEAKWONDO,
LOOCAS DANCE CENTER, MEDYK – Szkółka Pływacka, MOSiR, NIEGOCIN – Uczniowski Klub Żeglarski, NIKLAS – Szkoła Języków Obcych, OKRĄGŁE – Safari Narty – Pensjonat, TAJTY – Hotel, Szkoła Języka Angielskiego w Giżycku Britannica, FOTOGRAFIA TOMASZKAROLSKI.PL, Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku oraz… Masters Giżycko.

Impreza została objęta patronatem Burmistrza Giżycka.


piknik_pasja_rozwija

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.