No Stress potrzebuje wsparcia

No Stress to pięciu miejscowych chłopaków z pasją, którzy marzą o wyjeździe na zagraniczny turniej Outbreak World Finals, który ma się odbyć pod koniec lipca w słowackiej Bańskiej Bystrzycy. Pierwotnie impreza miała odbyć się w Orlando na Florydzie, jednak została przeniesiona do naszych południowych sąsiadów. Tym samym wyjazd na zawody i spełnienie marzeń stało się naprawdę realne…

Potrzeba jedynie 2650 zł aby to marzenie spełnić – na tyle bowiem opiewa wstępna kalkulacja kosztów (m.in. przejazd, noclegi, ubezpieczenie). Zaliczka została już wpłacona, teraz trzeba pilnie zebrać resztę kwoty.
Jeśli ktoś chciałby pomóc spełnić chłopakom ich marzenie, może skontaktować się z Krzysztofem Stefaniukiem (793 254 391) albo z Giżyckim Centrum Kultury.
Tymczasem 6 lipca w małej sali sportowej przy SP 4 zespół, w którego skład wchodzą: Krzysztof Stefaniuk, Adrian Ćwikowski, Michał Kowalczyk, Marek Uranowski i Michał Cituk ma zaprezentować swoje umiejętności. Start o godz. 19:00.

Warto przyjść, zobaczyć, ocenić…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kategoria i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.