Koniec sezonu i jednocześnie początek

mamry_znicz_ketrzyn_4W najbliższy weekend po długiej przerwie ruszają rozgrywki IV ligi piłki nożnej. Nasi grają na wyjeździe w Bartoszycach. Zapowiada się bardzo twarda walka o punkty, bo mecz ten jest pojedynkiem sąsiadów w tabeli. Mam nadzieję, że Mamry wejdą w rundę rewanżową z pełnym powodzeniem i 3 punkty przyjadą do Giżycka. Wynik z Bartoszyc będzie aktualizowany na bieżąco na moim blogu.

vladimir_buril_masters_3W sobotę startuje piłka nożna… a w niedzielę kończymy w Giżycku sezon hokejowy mocnym akcentem. Na tafli naszego lodowiska juniorzy Mastersów zmierzą się z grupą młodzieżową UKS Viking Elbląg (godz. 11:30). Bezpośrednio po tym spotkaniu – o 12:45 zmierzymy się z dość egzotyczną dla nas ekipą – Ice Team Ciechanów. Może być bardzo ciekawie, bo o przeciwniku w zasadzie nic nie wiadomo… Zapraszam oczywiście i do Bartoszyc (w sobotę – mecz od 15:00, nie jest daleko…) i na giżyckie lodowisko o 11:30 i 12:45. Weekend zatem na sportowo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Sport i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Koniec sezonu i jednocześnie początek

  1. avatar !? :) pisze:

    Bardzo tajemnicza drużyna, nawet dla Google to egzotyka 🙂 Łyżwy mogą wypożyczyć przed meczem, ale co z strojami !?

  2. avatar !? :) pisze:

    Oklejanie plakatami przez (chyba) Giżyckie Centrum Kultury (za pomocą bezbarwnej taśmy klejącej) nowiutkich przystanków autobusowych uważam za sabotaż !
    Można zrozumieć, że Pani Burmistrz nie widziała ubiegłorocznych plakatów GCK na kładce (po których pozostały „dożywotnie” ślady), ale do pracy chyba nie jeździ metrem !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.